ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

10/2020

Redaktor naczelny poleca

Październikowe wydanie zamyka 10 lat nieprzerwanej obecności Digital Camera na polskim rynku, musiało więc być wyjątkowe! Tak się składa, że nasz jubileusz wypada również na przełomie dekad, uznaliśmy więc, że to dobry moment by spojrzeć wstecz, ale też spróbować przewidzieć co jeszcze przed nami.

Publikujemy zdjęcia dekady – najlepsze prasowe kadry nagrodzone w konkursie Grand Press Photo. Analizuje je dla Was doświadczona jurorka i kuratorka Joanna Kinowska. Wybieramy też najważniejsze publikacje fotograficzne ostatnich 10 lat, a o to jak zmieniła się fotografia i sposób jej funkcjonowania pytamy Beatę Łyżwę-Sokół, szefową działu foto Gazety Wyborczej i Agencji Gazeta (autorskie felietony ludzi branży będą ukazywać się w DCP przez cały jubileuszowy rok).

Wreszcie, 10 urodziny DCP zbiegają się w czasie z 100 urodzinamu Helmuta Newtona – jednego z najważniejszych (i najbardziej kontrowersyjnych) fotografów w historii. Wraz z CSW w Toruniu i Fundacją Helmuta Newtona w Berlinie przygotowaliśmy obszerny materiał poświęcony jego życiu i pracy.

A poza tym, nie zapominamy, że nastała jesień – najbardziej fotogeniczna pora roku. Mamy dla Was kilka ciekawych i inspirujących poradników oraz testy: Najlepszej w historii lustrzanki Nikon oraz 8 obiektywów do fotografii krajobrazu, zarówno do aparatów APS-C jak i z pełną klatką.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wolisz pojedyncze numery?
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl

Nasze serwisy
Wydawnictwo AVT - numer 1 w segmencie Special Interest - Wydawnictwo AVT - numer 1 w segmencie Special Interest
Ups! Coś poszło nie tak
Kod błędu:
404
Brak strony!

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań
Polecamy