| Nazwa programu: | AllPlayer 4.0 |
| Kategorie: | Multimedia » Video |
| Producent: | AllPlayer Sp. z o.o |
| Strona programu: | http://www.allplayer.org/p |
| Data zamieszczenia: | 28 czerwca 2009 |
| Licencja: | Freeware |
| Wielkośc pliku: | 2,72 MB |
| Pobrań: | 699 |

Bardzo bogaty, polski odtwarzacz wideo. To wyrobiona marka, której nowe wersje ukazują się dość regularnie od roku 2000. Program odtwarza właściwie wszystkie formaty wideo. Co więcej, gdy pojawi się jakiś nieznany format, AllPlayer sam wykrywa brakujące kodeki potrzebne do jego otworzenia i w razie potrzeby pobiera je z sieci. Inne ciekawe opcje programu to możliwość zapisu na dysk filmów z YouTube i innych serwisów w formacie MP4 lub FLV. Wart uwagi jest też lektor (oparty o system IVONA) oraz wyszukiwarka napisów.
Jeszcze w czerwcu ma się ukazać przełomowy AllPlayer 4 - wersja, która ma przynieść największe zmiany w historii tego polskiego odtwarzacza. Nowy odtwarzacz będzie się różnił od obecnego wieloma funkcjami i zupełnie nowym silnikiem graficznym.
Brak komentarzy
Nasze serwisy
» Audio » AutomatykaB2B.pl » Budujemy Dom » CoZaIle.pl » CzasNaWnetrze.pl » Elektronika Praktyczna » ElektronikaB2B.pl » Elportal.pl » Estrada i Studio » FirmyMuzyczne.pl » Gitarzysta » Ibiss.pl » Live Sound Polska » MagazynPerkusta.pl » Młody Technik » Sklep AVT » SuperDyskoteka.pl » Świat Radio » WybieramyDom.pl » Wydawnictwo AVT » ZielonyOgrodek.pl
© 2007 AVT-Korporacja Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeĚźone